YENİ NESİL RPG OYUNU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YENİ NESİL RPG OYUNU

BEDAVA ÜYELİK EĞLENCE DORUĞA ÇIKACAK !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Elimination Chamber

4 posters
YazarMesaj
.:jeff hardy:.
Admin
Admin

Elimination Chamber Empty
MesajKonu: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:54 pm

word heavelıght champıonchıp
1:jeff hardy
2:undertaker
3:hbk[WINNER]
4:randy orton
5:crıstıan
6:john cena

MAÇIN ÖZETİ:
İLK UNDERTAKER VE HBK BAŞLADILAR!UNDERTAKER SHAWN MICKEALS LA MAÇ YAPAR KEN CRISTIAN GELDİ.BİR SÜRE KLASIK VURUŞLARIN ARDINDAN HBK CRISTIANI BİR SWITCHIM İLE TUŞ ETTİ!ARDINDAN İÇERİRANDY ORTONGİRDİ VE HBK İLE KAYGA ETMEYE BAŞLADI UNDERTAKER YERDEN KALKARKEN RANDY ORTON HBKYE BİR[PUNT KICK]YAPTI RDINDAN UNDERTAKERİLE DÖVÜŞTÜLER AMA UNDERTAKER ÜSTÜN DURUMA GEÇEMEDİ VE SONUNDA TUŞ OLDU! BU SIRADA JPHN CENA ÇOKTAN İÇRİ GİRMİŞ VE HBK YE F-U HAREKETİNİ UYGULAMIŞTI ARDINDAN TUŞDENEDİ AMA BAŞARISIZARDINDAN JOHN CENA VE RANDY ORTON KAVGA EDERKEN RANDY ORTON DAN SCOTT SLAM GELDİ ARDINDAN BİR RKO DENEDİ AMA JOHN CENA KURTULDU VE BİR SHOLDER BLOCK YAPTI KALKINCA YUMRUKLAMAYA BAŞLAMAK İSTEDİ AMA RANDY DURDRUP BİR RKO YAPTI VE JOHN CENA YI TUŞ ETTİ. BU SIRADA JEFF HARDY DE İÇERİ GİRDİ VE HBK YE BİR JEFF LEG DROP YAPTI ARDINDAN RANDY ORTONLA JEFF HARDY DÖVÜŞÜRKEN HBK RANDY ORTONU BİR CLOSS LYN İLE YERE DÜŞÜRDÜ ARDINDAN ÜTÜNE ATLAMAK İÇİN KÖŞEE ÇIKTI AMA JEFF HARDY RANDY ORTONU KALTIRIN CA HBK NİN ELBOW DROPU BOŞA GİTTİ BİR SÜRE DAHA KLASİK VURUŞLARDAN SONRA JEFF HARDY RANDY ORTONU TUŞ ETTİ ARDINDAN HBK İLE KAGA ETTİLER VE HBK ÜSTÜN FURUM DAYDI...BİR SÜRE SONRA JEFF HARDY Yİ YERE DÜŞÜREN SHAWN MISKEALS BİR ELBW DROP ARDINDANDA SWIT CHIN MUSIC HAREKETİ İLE TUŞU GETİRİP BU ZORLU BAÇI KAZANAN İSİM OLDU

ANONSÖR(BURAYI BEN UYDURDUM):6 MAN ELEMATION CHAMBER ROYAL MATCH WINNER HEART BREAKIR KIT SHAWN MICKEALS

ÖNEMLİ NOT: BU MAÇLARDA HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNEN DİNLEN MEDEN BANLANACAKTIR ÇÜNKÜ HAKSIZLIK OLSAYDI KAZANAN JEFF HARDY YA JOHN CENA OLURDU!!!!!!

En son .:jeff hardy:. tarafından Çarş. Haz. 09, 2010 6:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Undertaker
Admin
Admin
Undertaker

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 7:04 pm

beni neden yazıon kemer bende kazanan benle yapcak Smile
Randy Orton
Admin
Admin
Randy Orton

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 7:54 pm

Bni yaz
HBK

HBK

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 10:43 pm

benzis olurmu Sad
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 6:18 pm

ELEMATION CHAMBER BİTTİ SONUÇLAR YUKARIDA
HBK

HBK

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 6:22 pm

yeni WHC benim Very Happy
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 6:25 pm

ewt söyle bakıyım haksızlık varmı
Undertaker
Admin
Admin
Undertaker

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 10:40 pm

benle yapıcak 1 . rövaşımvar ve hemen istiyorum Smile)))
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:57 am

tamam bi sonraki ppvde yani bugün
HBK

HBK

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 11:09 am

böyle bişi yok ya biraz gerçekçi olalım hergün bi kemer yer değiştiriyo
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 12:16 pm

raw maçlarında sonuçlar var ama geçersiz çünkü undertaker kemerini 6lı maçta kaybetti
Undertaker
Admin
Admin
Undertaker

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:46 pm

6 lı maçta kaybetmem önemli deil cris jericho da elamationda hbk sayesinde aldı undertaker rovaş istedi kapıştılar yine hbkınnın sayesinde jericho aldı iyi hatırlayın ve bana düşünerek cevap verin o kemer benimdi rovaş hakkım vardı ve yendim kemer benim
HBK

HBK

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 2:12 am

hyr ama orda undertakerde kabul etmişti ben kabul etmiyorum undertaker
Undertaker
Admin
Admin
Undertaker

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 7:17 am

Smile orda rovanş isteyen undertaker de ve öbürsü gün aldı Smile
HBK

HBK

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 9:35 am

tmm ama ben yinede kabul etmiyom Wink hem whc maç rövanşı olacaksa sona kalan biriyle yapılır Wink
Undertaker
Admin
Admin
Undertaker

MesajKonu: Geri: Elimination Chamber   Elimination Chamber Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 10:20 am

senin dedin gibi olsun kane yi yenip geliom Smile

Elimination Chamber
1 sayfadaki 1 sayfası