YENİ NESİL RPG OYUNU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YENİ NESİL RPG OYUNU

BEDAVA ÜYELİK EĞLENCE DORUĞA ÇIKACAK !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

wwe rpg dergisi 3. sayı

YazarMesaj
.:jeff hardy:.
Admin
Admin
.:jeff hardy:.

wwe rpg dergisi 3. sayı Empty
MesajKonu: wwe rpg dergisi 3. sayı   wwe rpg dergisi 3. sayı Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 6:31 am

ROCKİELER RAW'I DAĞITTI!!!
wwe rpg dergisi 3. sayı Wwenxt20100222045230259
2 bil diğiniz gibi raw vs smackdown ülkemize 4 hafta gecikmeli olarak geliyor onun için görmemiş olduğunuz bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum...
2 Gün önce cuma geceri raw ında yapılan john cena cm punk maçına rockie olarak bilinen nxt güreşçileri damga vurdu!!!!!Maçın ortasında ilk önce podyumda biri göründü ardımdada:

GELDİLER!!!!
Hepsi birden önce s.e.s ye saldırdılar ardındanda yavaşca ringe girip john cena ya saldırdılar daha sonra sipikerlere ve görevlilere hatta ve hatta seyircilere saldırdılar!!!bu yaptıklarının açıklaması henüz yapılmadı ama o anları izlerken ben otur duğum yeden irkildim çünkü yerleri parçalayıp ring iplerini kopardılar!spikerlerden matt strıker şuan hastanede yoğun bakımda!john cena nın sakatlık riski var ve seyircilerden gövdükleri arasında küçük çocuklarda var!!!!!

GARİP AMA GERÇEK!!!
SON GÜNLERDE YAPTIĞIM ARAŞTIRMALAR SONUCUNDA ŞU BİLGİYE RASTLADIM:internet teki sitelerin %75 i rpg ve oyun sitesi...
BU BİLGİLERİN DOĞRULUĞU KANITLANMIŞ.TAMAMEN RESMİ İSTATİSTİKLERDİR!!!!
ve ne garipki wwe türkiyede kendi ülkesinden daha çok izleniyor!!!

YENİ ŞAMPIYON HBK!!!!
hbk bu hafta yaptığımız elematıon chamber maçında dünya şampıyonu aldu!!!işte maçın anlatımı ve hbk nin yaptığıelematıon chamber pivotu:
HİKAYE
word heavelıght champıonchıp
1:jeff hardy
2:undertaker
3:hbk[WINNER]
4:randy orton
5:crıstıan
6:john cena

MAÇIN ÖZETİ:
İLK UNDERTAKER VE HBK BAŞLADILAR!UNDERTAKER SHAWN MICKEALS LA MAÇ YAPAR KEN CRISTIAN GELDİ.BİR SÜRE KLASIK VURUŞLARIN ARDINDAN HBK CRISTIANI BİR SWITCHIM İLE TUŞ ETTİ!ARDINDAN İÇERİRANDY ORTONGİRDİ VE HBK İLE KAYGA ETMEYE BAŞLADI UNDERTAKER YERDEN KALKARKEN RANDY ORTON HBKYE BİR[PUNT KICK]YAPTI RDINDAN UNDERTAKERİLE DÖVÜŞTÜLER AMA UNDERTAKER ÜSTÜN DURUMA GEÇEMEDİ VE SONUNDA TUŞ OLDU! BU SIRADA JPHN CENA ÇOKTAN İÇRİ GİRMİŞ VE HBK YE F-U HAREKETİNİ UYGULAMIŞTI ARDINDAN TUŞDENEDİ AMA BAŞARISIZARDINDAN JOHN CENA VE RANDY ORTON KAVGA EDERKEN RANDY ORTON DAN SCOTT SLAM GELDİ ARDINDAN BİR RKO DENEDİ AMA JOHN CENA KURTULDU VE BİR SHOLDER BLOCK YAPTI KALKINCA YUMRUKLAMAYA BAŞLAMAK İSTEDİ AMA RANDY DURDRUP BİR RKO YAPTI VE JOHN CENA YI TUŞ ETTİ. BU SIRADA JEFF HARDY DE İÇERİ GİRDİ VE HBK YE BİR JEFF LEG DROP YAPTI ARDINDAN RANDY ORTONLA JEFF HARDY DÖVÜŞÜRKEN HBK RANDY ORTONU BİR CLOSS LYN İLE YERE DÜŞÜRDÜ ARDINDAN ÜTÜNE ATLAMAK İÇİN KÖŞEE ÇIKTI AMA JEFF HARDY RANDY ORTONU KALTIRIN CA HBK NİN ELBOW DROPU BOŞA GİTTİ BİR SÜRE DAHA KLASİK VURUŞLARDAN SONRA JEFF HARDY RANDY ORTONU TUŞ ETTİ ARDINDAN HBK İLE KAGA ETTİLER VE HBK ÜSTÜN FURUM DAYDI...BİR SÜRE SONRA JEFF HARDY Yİ YERE DÜŞÜREN SHAWN MISKEALS BİR ELBW DROP ARDINDANDA SWIT CHIN MUSIC HAREKETİ İLE TUŞU GETİRİP BU ZORLU BAÇI KAZANAN İSİM OLDU

ANONSÖR(BURAYI BEN UYDURDUM):6 MAN ELEMATION CHAMBER ROYAL MATCH WINNER HEART BREAKIR KIT SHAWN MICKEALS

ÖNEMLİ NOT: BU MAÇLARDA HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNEN DİNLEN MEDEN BANLANACAKTIR ÇÜNKÜ HAKSIZLIK OLSAYDI KAZANAN JEFF HARDY YA JOHN CENA OLURDU!!!!!!

VE ÖZET VİDEOSU(hbk yaptı)
wwe rpg dergisi 3. sayı 20592289

wwe rpg dergisi 3. sayı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Dergisi 1.Sayı
» wwe dergisi 2.sayı